Závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3-světelná kulatá – Kyan

2935 

Závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3-světelná kulatá – Kyan od společnosti se zárukou kvality QAZQA lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3-světelná kulatá – Kyan výhodně za skvělou cenu 2935.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147265 Kategorie: Štítek:

Popis

Závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3-světelná kulatá – Kyan od společnosti se zárukou kvality QAZQA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Se závěsnou lampou Kyan doplníte svůj interiér! V designovém interiéru si přijde na své. Svítidlo je černé se zlatem a vyrobeno z kouřového skla s ocelí. Protože má lampa 3 světelné body, vždy poskytuje dostatek světla v místnosti. Svítidlo má průměr 48 cm a výšku 170 cm. Závěsné svítidlo má patici E27. Ujistěte se, že objednáváte světelné zdroje samostatně. Kyan je stmívatelný, takže si snadno upravíte atmosféru. Upozornění: tato závěsná lampa neobsahuje stmívač. S Kyanem vždy získáte to správné světlo ve vašem domě!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147265
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3-světelná kulatá - Kyan
Závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3-světelná kulatá – Kyan
2935