Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem – Brescia Combi

2245 

Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem – Brescia Combi od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem – Brescia Combi – nyní zakoupíte od 2245.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102356 Kategorie: Štítek:

Popis

Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem – Brescia Combi zboží dodává QAZQA , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo ve zlaté barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Bílé stínidlo v kombinaci se zlatem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102356
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem - Brescia Combi
Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem – Brescia Combi
2245