Art Deco bodová zlatá se zeleným sklem – Vidro

415 

Art Deco bodová zlatá se zeleným sklem – Vidro od kvalitní společnosti QAZQA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Art Deco bodová zlatá se zeleným sklem – Vidro zrovna teď v akci za 415.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139413 Kategorie: Štítek:

Popis

Art Deco bodová zlatá se zeleným sklem – Vidro značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA je k dostání teď opravdu levně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Jednoduché, ale efektní: to je tento zlatý bodový Art Deco. Vido je vyrobeno z oceli se sklem a povrchově upraveno v zelené barvě se zlatem/mosazí. Skvrna má hloubku 14,5 centimetru, výšku 12,5 centimetru a délku 10 centimetrů. Montážní deska má průměr 8 centimetrů a výšku 2,5 centimetru. Vytvořit více atmosféry? Bod je stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Nezapomeňte si světelný zdroj s objímkou E14 (max. 20 Watt) objednat samostatně. Lampa se dodává se stínidlem a má průměr 10 centimetrů a výšku 8 centimetrů. Perfektní doplněk například do ložnice nebo obývacího pokoje!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139413
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Art Deco bodová zlatá se zeleným sklem - Vidro
Art Deco bodová zlatá se zeleným sklem – Vidro
415