Bronzová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe

2515 

Bronzová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe od této spolehlivé značky QAZQA je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Bronzová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe aktuálně za super cenu 2515.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147210 Kategorie: Štítek:

Popis

Bronzová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe od této spolehlivé značky QAZQA je u nás za výhodnou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Páni, jaká je skvělá stojací lampa Ladas Deluxe! Skvěle se hodí do klasického interiéru. Lampa je vyrobena z oceli s tkaninou a je dokončena v bronzu s bílou. Stojací lampa má průměr 40 cm a výšku 162,5 cm. Stojací lampa má patici E27 a je dodávána s nastavitelným ramenem. Ujistěte se, že tento světelný zdroj objednáváte samostatně. Ladas Deluxe je dodáván s kabelem a zástrčkou. Šňůra je dlouhá 250 cm. Ladas Deluxe je stmívatelná, takže si snadno upravíte atmosféru. Poznámka: tato stojací lampa neobsahuje stmívač. Asi víte, jak najít místo pro tento Ladas Deluxe.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147210
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Bronzová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem - Ladas Deluxe
Bronzová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe
2515