Designová stolní lampa černá 33 cm s opálovým sklem – Hero

1675 

Designová stolní lampa černá 33 cm s opálovým sklem – Hero od této přední společnosti QAZQA lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Designová stolní lampa černá 33 cm s opálovým sklem – Hero právě teď za cenu 1675.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881103025 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová stolní lampa černá 33 cm s opálovým sklem – Hero od tohoto skvělého výrobce QAZQA – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Náš hrdina je zvláštní designérská stolní lampa. Bílé opálové žebrované sklo dodává této lampě nádherně měkké světlo. Stále si musíte objednat světelný zdroj E27 s maximálním výkonem 60 W. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače, takže můžete vytvořit dokonalou atmosféru.
U tohoto hrdiny mějte na paměti: u této lampy jsou pod kováním dva kolíky, které musíte zvednout, abyste správně zajistili stínítko. Tyto kolíky pak nakonec zmizí v kapuci.
S výškou 30 cm a průměrem 33 cm je Hero stolní lampa ideální velikosti. Můžete jej například umístit na jídelní stůl, stůl, konferenční stolek nebo noční stolek jako lampičku na čtení! Lampa je dodávána s 180 cm kabelem a zástrčkou, takže ji můžete snadno zapnout / vypnout. Získejte tohoto výrobce atmosféry hned teď a dokončete svůj interiér!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881103025
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová stolní lampa černá 33 cm s opálovým sklem - Hero
Designová stolní lampa černá 33 cm s opálovým sklem – Hero
1675