Designová závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3 světla – Kyan

2739 

Designová závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3 světla – Kyan od této přední společnosti QAZQA lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Designová závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3 světla – Kyan výhodně za skvělou cenu 2739.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147258 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3 světla – Kyan od přední společnosti QAZQA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Osvěžte svůj interiér závěsnou lampou Kyan. Protože je vyrobena z kouřového skla a oceli a je povrchově upravena v černé barvě se zlatem, je to opravdová nutnost pro designový interiér. Díky 3 světelným bodům Kyan tato závěsná lampa okamžitě upoutá pozornost! Celkový rozměr svítidla je výška 170 cm, délka 102 cm a šířka 24 cm. Světelné zdroje s objímkou E27 si nezapomeňte objednat samostatně. Tyto nejsou zahrnuty. Potřebujete trochu méně světla? Kyan je stmívatelný, ale stmívač není součástí dodávky. S Kyanem vždy získáte to správné světlo ve vašem domě!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147258
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3 světla - Kyan
Designová závěsná lampa černá se zlatem a kouřovým sklem 3 světla – Kyan
2739