Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem – Edu

359 

Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem – Edu od výrobce s dlouholetou historií QAZQA je k dostání výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem – Edu právě nyní za skvělou cenu 359.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139055 Kategorie: Štítek:

Popis

Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem – Edu od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA je právě teď za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba jídelny. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven v černé barvě. Má průměr 13 cm a výšku 10 cm. Instalační rozměry jsou 11 cm hloubka a 7,4 cm v průměru. Spot dokončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 max. 50 Watt. Tak si je nezapomeňte objednat zvlášť. Spropitné! Umístěte několik míst ve stejné místnosti asi 1,5 metru od sebe, abyste zajistili rovnoměrné osvětlení ve vašem domě a vytvořili útulnou atmosféru. Spot je sklopný, takže si sami určíte, kam bude osvětlení svítit. Dolaďte svůj interiér spotem Edu!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139055
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem - Edu
Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem – Edu
359