Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný černý – Installa

495 

Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný černý – Installa od kvalitní značky QAZQA lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný černý – Installa právě teď za cenu 495.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102257 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný černý – Installa od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

Installa je super moderní zapuštěné místo. Černá barva zapuštěného místa je velmi nadčasová. Spot dodává hodnotu každé místnosti v domě. V kuchyni nebo v obývacím pokoji jako funkční osvětlení nebo jako základní osvětlení. Má průměr 9 cm a celkovou výšku 12 cm. Výřez tohoto místa je 8 cm. Dokončete to 1 světelným zdrojem GU10 o max. 50 Watt. Toto místo můžete také ztlumit pomocí externího stmívače. Udělejte si s večerem tak extra útulný večer!
Dodává se včetně upínacích pružin. To vám umožní snadno upnout zapuštěné bodové světlo do stropu. Bod je také sklopný, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Poskytněte nadčasový doplněk svého domova s tímto zapuštěným místem!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102257
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný černý - Installa
Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný černý – Installa
495