Moderní závěsná lampa bílá 70 cm – Magna

7989 

Moderní závěsná lampa bílá 70 cm – Magna od značky s dlouholetou historií QAZQA , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Moderní závěsná lampa bílá 70 cm – Magna právě nyní za skvělou cenu 7989.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881082016 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní závěsná lampa bílá 70 cm – Magna od značky s dlouholetou tradicí QAZQA je k dostátní teď u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Závěsná lampa Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do moderního a elegantního interiéru. Rafinovanou lampou je tato velká závěsná lampa Magna. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Vnitřek je stříbrné barvy a není těsný, což v kapuci vytváří pěkný stínový efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen nádhernou záře!
Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má tři velké objímky E27 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (každý max. 60 W).
Krásná speciální závěsná lampa ze skleněného vlákna, jejíž strukturu je stále jasně rozeznatelné. Tato závěsná lampa má průměr 70 cm a výšku 135 cm. Tuto lampu můžete během instalace zkrátit na požadovanou výšku.
Vyberte si atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Magna!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881082016
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní závěsná lampa bílá 70 cm - Magna
Moderní závěsná lampa bílá 70 cm – Magna
7989