Průmyslová bílá s mangovým dřevem 2-light – Mango

1975 

Průmyslová bílá s mangovým dřevem 2-light – Mango od značky s dlouholetou tradicí QAZQA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Průmyslová bílá s mangovým dřevem 2-light – Mango právě nyní za 1975.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102547 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová bílá s mangovým dřevem 2-light – Mango značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Nostalgický design v nové masce! Bílá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné lampě robustní vzhled. Mango proto dokonale zapadá do industriálního, vintage stylu bydlení!
Toto místo je super příjemné místo pro halu jako náladové světlo. Skvrny jsou také sklopné, takže můžete osvětlit světlo tam, kde se vám líbí, nebo je krásné. Super šikovný!
Má výšku 28 cm a délku 45 cm. Každý z těchto stínidel má průměr 18 cm.
Doplňte svá manga o dva světelné zdroje, které se vejdou do svítidla E27 (každý max. 25 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače; ztlumením této lampy zvýšíte atraktivitu svého interiéru. Krásný design ve vaší hale nebo obývacím pokoji jako skutečný poutač.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102547
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová bílá s mangovým dřevem 2-light - Mango
Průmyslová bílá s mangovým dřevem 2-light – Mango
1975