Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light – Gina

1949 

Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light – Gina od značky s dlouholetou historií QAZQA je momentálně ve výhodné akci. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light – Gina výhodně za super cenu 1949.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881082283 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light – Gina od společnosti se zárukou kvality QAZQA – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Skvrny jsou sklopné, a proto jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem!
Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska má délku 43 cm a šířku 11 cm. Svítidlo má tři objímky GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 25 wattů). Přisazené bodové světlo Gina je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Tuto lampu můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s touto Ginou!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881082283
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light - Gina
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light – Gina
1949