Průmyslová závěsná lampa černá ocel – Camelot

3305 

Průmyslová závěsná lampa černá ocel – Camelot od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA je právě teď u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Průmyslová závěsná lampa černá ocel – Camelot levně za cenu 3305.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881082382 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová závěsná lampa černá ocel – Camelot od této spolehlivé značky QAZQA lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tento Camelot je obrázek k vidění. V průmyslovém nebo art deco interiéru se cítí jako doma. Tato lampa visí ve výšce 150 cm. Stínidlo má průměr 47 cm a výšku 16 cm. Montážní deska má průměr 12 cm.
Díky speciální konstrukci je lampa ve vaší domácnosti lákadlem. Doplňte Camelot vhodným světelným zdrojem o maximálně 60 W pro velké svítidlo E27. Dávej pozor; světelný zdroj není součástí dodávky, ale můžete si jej snadno objednat v našem internetovém obchodě.
Použití dřeva a černé barvy dává této lampě nadčasový charakter. Závěsná lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vypadá skvěle v hale nebo nad jídelním stolem! Doplňte svůj interiér touto závěsnou lampou!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881082382
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová závěsná lampa černá ocel - Camelot
Průmyslová závěsná lampa černá ocel – Camelot
3305