Stojací lampa černá s bílým plátěným stínidlem nastavitelným 45 cm – Parte

2219 

Stojací lampa černá s bílým plátěným stínidlem nastavitelným 45 cm – Parte od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Stojací lampa černá s bílým plátěným stínidlem nastavitelným 45 cm – Parte aktuálně za super cenu 2219.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881050527 Kategorie: Štítek:

Popis

Stojací lampa černá s bílým plátěným stínidlem nastavitelným 45 cm – Parte od přední společnosti QAZQA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní stojací lampa, povrchová úprava z černého kovu. Vybaven elegantním bílým plátěným stínidlem. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu.
Například základna má maximální výšku 143 cm, ale můžete ji upravit na minimálně 103 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma pomocí stojací lampy příjemnou atmosféru!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881050527
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stojací lampa černá s bílým plátěným stínidlem nastavitelným 45 cm - Parte
Stojací lampa černá s bílým plátěným stínidlem nastavitelným 45 cm – Parte
2219