Stojací lampa černá stmívatelná v Kelvinech s dálkovým ovládáním – Bomba

639 

Stojací lampa černá stmívatelná v Kelvinech s dálkovým ovládáním – Bomba od předního výrobce QAZQA . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Stojací lampa černá stmívatelná v Kelvinech s dálkovým ovládáním – Bomba aktuálně za 639.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881141614 Kategorie: Štítek:

Popis

Stojací lampa černá stmívatelná v Kelvinech s dálkovým ovládáním – Bomba od předního výrobce QAZQA je k dostátní teď u nás za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Mohl by váš design interiéru využít aktualizaci? Pak je stojací lampa Bomba to, co hledáte! Stojací lampa je vyrobena z plastu v černé barvě. Stojací lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Lampa má průměr 27 cm a výšku 100 cm. LED má spotřebu 6 wattů a vydrží v průměru 30 000 hodin svícení. LED dioda má maximálně 430 lumenů, což z ní dělá skutečnou elektrárnu! Tato lampa se dodává s kabelem a zástrčkou. Šňůra je dlouhá 180 cm. Bomba je stmívatelná, takže si snadno upravíte atmosféru. Poznámka: tato stojací lampa neobsahuje stmívač. Pro tuto Bombu pravděpodobně ještě najdete místo.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881141614
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stojací lampa černá stmívatelná v Kelvinech s dálkovým ovládáním - Bomba
Stojací lampa černá stmívatelná v Kelvinech s dálkovým ovládáním – Bomba
639