Stropní ventilátor šedý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily

2985 

Stropní ventilátor šedý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily od spolehlivé značky QAZQA je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Stropní ventilátor šedý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily zrovna teď v akci za 2985.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881136702 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní ventilátor šedý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily od známé kvalitní značky QAZQA je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Hledáte chlazení do vašeho interiéru? Se stropním ventilátorem Emily máte chlazení a osvětlení! Tento stropní ventilátor má průměr 47 cm a výšku 20 cm. Montážní deska má průměr 21,5 cm a výšku 10 cm. Integrované LED světlo stropního ventilátoru je stmívatelné v Kelvinech, od 2700K (extra teplá bílá) do 4000k (neutrální bílá). Stropní ventilátor je vyroben z oceli s plastem a látkou. Stínidlo má šedou barvu, ale když je světlo zapnuté, světlo prochází skrz. Stropní ventilátor se snadno ovládá pomocí dodávaného dálkového ovladače. Ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Jdi se ochladit s Emily

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881136702
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní ventilátor šedý včetně LED s dálkovým ovládáním - Emily
Stropní ventilátor šedý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily
2985