Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 se senzorem světlo-tma – Miro

739 

Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 se senzorem světlo-tma – Miro od přední značky QAZQA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 se senzorem světlo-tma – Miro ve slevě pouze nyní za 739.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102035 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 se senzorem světlo-tma – Miro od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA je u nás k dispozici opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Už to nebude nadčasové než Miro. Tato lampa vyhovuje každému životnímu stylu, od moderního po venkovský! Je povrchově upraven v černé barvě a plastu, což dodává světlu příjemný a měkký tón.
Má výšku 21,4 a hloubku 6,5 cm. Délka lampy je 17,6 cm.
Díky integrovanému senzoru světla a tmy se lampa zapne, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný!
Doplňte Miro světelným zdrojem, který se vejde do kování E27 (max. 10 W). Nezapomeňte si to objednat dodatečně! Jedná se o nástěnnou lampu, která je díky hodnotě IP IP44 vhodná jako venkovní osvětlení. Díky tomu je odolný proti stříkající vodě a vhodný pro chráněná místa kolem domu, například vedle předních dveří nebo na zahradní boudě. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače.
Dokonalá rovnováha mezi moderním a nadčasovým.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102035
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 se senzorem světlo-tma - Miro
Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 se senzorem světlo-tma – Miro
739